Warszawa - Podziękowania - Podsumowanie

Ogłoszenia turniejowe, opinie i refleksje o turniejach tańca, rozważania dotyczące wyników - tutaj jest na to miejsce.

Warszawa - Podziękowania - Podsumowanie

Postprzez mod » 11 gru 2010, o 20:39

Witajcie !
Trochę chaotycznie , bom wypluty , ale Ci w lepszej formie rozwiną temat .
Przedewszystkim podziekowania dla Organizatorów za przygotowanie imprezy .
Podziękowania dla Was , że przyjechaliście .
Podziekowania dla calej obslugi technicznej .
Pojawiaja sie nowe pary ,kilka rozszerza repertuar , stare pary wracają po przerwie , lub w innych skaldach . Cos sie dzieje i tak trzymać .
Z matematycznego punktu widzenia :
Par przeliczeniowo:
Przeżmierowo 65 / Open + GPP /
Brzeg Dolny 56 / Open + GPP /
Warszawa 81 / Open + GPP /
Pozdrawiam -- Leszek Kusiak
Leszek Kusiak
mod
Moderator
Moderator

Re: Warszawa - Podziękowania - Podsumowanie

Postprzez Jolkakret » 12 gru 2010, o 10:15

Witam!
My już trochę odespaliśmy, to rzucam parę wrażeń. Było późno, ciemno, ale sympatycznie. Humory dopisywały, hala piękna, i nawet jakaś publiczność się pojawiła... :-bd Na końcu miało się wrażenie, że organizatorzy spieszą się, żeby rzecz już skończyć, ale w zasadzie to się im nie dziwię... Postanowiłam natomiast napisać w przyszłości podręcznik prowadzenia turniejów dla seniorów, bo zawsze w trakcie tańca nasuwa mi się parę uwag, np.:
- gdy przedstawiamy pary w trakcie jednego bloku, należy to uczynić również w trakcie drugiego
- przedstawianie par powinno odbywać się przed lub/i po walcu wiedeńskim, bo potrzebny nam czas na oddech, w łacinie po cha-cha'y i przed jive'm.
- wszelkie ogłoszenia, komunikaty, opisy tańców, refleksje prowadzącego powinny mieć miejsce jak wyżej, nigdy po walcu angielskim (jak w piątek) czy sambie. Jest to ważne, bo ma tu zastosowanie technika rozkładania sił, która każdy tancerz bez kondycji ma kiepską (na przyklad my).
Itp.
Poza takimi drobiazgami turniej byl prowadzony sympatycznie, atmosfera przyjazna, bylo naprawdę przyjemnie i nie możemy się doczekać następnego.
Jolka
Jolanta Kitowska, senior II, Studio Tańca Tango Gdynia,
Jolkakret
Hobby złoto
Hobby złoto

Postprzez admin » 12 gru 2010, o 11:53

Podziękowania od nas i kilka naszych obserwacji - wpiszę te, o których szczególnie chcę wspomnieć dla tych, którzy planują przyjazd w przyszłości.

Faktycznie wspaniały obiekt i od strony organizacyjnej widać duże doświadczenie.
Czytelne oznakowania kierunkowe na wejściach - pojawiły się jakieś tam znaki zapytania dotyczące szatni i w kwestii otwartych szkoleń przed turniejem, ale miłe panie z obsługi szybko rozwiązywały problemy - przy naszej pomocy :)
Dziękujemy paniom również za życzliwość - pora była późna a tu tylu petentów :)

Duża rzecz - szafki depozytowe i monitoring video!
Zwykle jedziemy sami i nie ma kto dopilnować dokumentów, kluczy, sprzętu foto-video. Tutaj żadnego problemu - szkoda, że nie wiedziałem wcześniej - mój profesjonalny zestaw foto nie zostałby w domu :D

Szatnie - tutaj bez dwóch zdań ideał - blisko i na salę, i do sanitariatów, i do punktów obsługi (rejestracja) - obiekt zaprojektowany dla masowego użytku publicznego - dało się to zauważyć - było przestronnie, wygodnie, szerokie przejścia komunikacyjne, wyjścia z wielu stron.
W szatniach mnogość wieszaków, w sanitariatach lustra - niby oczywista oczywistość, jednak nie wszędzie i nie zawsze tak bywa.
Było nawet mydło i papier! :)

O samej sali Jola napisała - mogę tylko potwierdzić.

Cóż - dla nas jedynie tak okropnie daleko z dojazdem - przypłaciłem tę tułaczkę po polskich drogach przeziębieniem - z autostrad nie korzystam w proteście przeciwko barbarzyństwu zarządców - opłaty jak z kosmosu - za cenę wszystkich bramek mam paliwo (i tak relatywnie drogie). Ale to nie dotyczy tematu, więc gratuluję organizatorom i zapraszam wszystkich przy następnej okazji.
admin
Site Admin
Site Admin

Postprzez Jolkakret » 12 gru 2010, o 12:11

Przypomniało mi się jeszcze na duży plus organizatorów: wstęp był wolny!!!! :-bd Pojechała z nami córka do Warszawy i dzięki temu poszła z nami i nakręciła trochę ku pamięci.... super! I chwała!
Jolka
Jolkakret
Hobby złoto
Hobby złoto

Postprzez krajanki » 12 gru 2010, o 21:20

Posumowanie :
Najlepiej oceniamy prowadzenie i organizację samego turnieju - profesjonalnie. Miejsce na parkiecie oraz zaplecze socjalne 5 +. Publiczność - świetnie, że bezpłatnie - o to chodziło. Pozostał niedosyt "szkolenia". Andriej dosyć, że zaczął z dużym opóźnieniem, to za chwilę okazało się, że tak właściwie kończy mu się czas :). Ale to był bonus.

Jedyny minus - organizacja turnieju nocnego wymaga chociaż niewielkiego cateringu. Większość ostatni posiłek spożywała ok. 15.00, dojeżdżający z kierunku północnego ok. 12.00. Szkoda za zabrakło kanapki, kawałka ciastka, nie wspominając o wodzie mineralnej czy kawie. Myślę, że nasze doświadczenie i doświadczenie organizatorów z roku na rok będzie większe.

Dziękujemy

Ania i Jarek
Elbląg
Jarek Kraiński - JANTAR Elbląg
krajanki
Hobby złoto
Hobby złoto

Postprzez Jolkakret » 12 gru 2010, o 22:44

Dołączam się do prośby o jedzonko w przyszłym roku - ale byliśmy głodni!
Jolka
Jolkakret
Hobby złoto
Hobby złoto

Wrażenia po Nocnym GPP Seniorów w Warszawie

Postprzez zajac » 13 gru 2010, o 11:00

Admin:   połączyłem wątki ze względu na wspólny temat

Witam, wszystkim bardzo dziękuję za możliwość wspólnej zabawy na Nocnym GPP.
Mimo że pora była późna , warunki dojazdu fatalne to zabawa i rywalizacja - PIERWSZA KLASA!!!

Obserwuję rozwój "Hobbitów" od 5 lat i naprawdę jest coraz lepiej, już nie wystarczy wyjść, już nie wystarczy się dobrze ubrać, już nie wystarczy trenować raz w tygodniu.
Coraz wyższy poziom zmusza nas do coraz większego wysiłku, ale efekty tej pracy myślę, że zaskakują nie tylko mnie.
Wile par które znam od 5 lat przeżyło nieprawdopodobną metamorfozę, piękne układy, sylwetki partnerów - coraz bardziej pewne, panie- piękne i pięknie tańczące.

Turnieje takie jak ten w Warszawie mają coraz ciekawszą oprawę i atmosferę.
Jeszcze raz wielki szacun dla organizatorów, ale przede wszystkim dla NAS, tancerzy, którym się chce bywać, rozwijać i walczyć !!!
A zatem do zobaczenia na Wieczystym w styczniu

Zając
Arek Zając Senior II
zajac
Hobby srebro
Hobby srebro

Postprzez zajac » 14 gru 2010, o 21:35

tutaj seria zdjęć z NOCNEGO GPP 10.12.10

http://www.sportdancer.net/
Arek Zając Senior II
zajac