Para Andrzej Oruba-Beata Lichocka - w GPPS w kat. Senior III

Podziel się wiedzą o tym co było lub będzie a o czym inni powinni wiedzieć.

Para Andrzej Oruba-Beata Lichocka - w GPPS w kat. Senior III

Postprzez andrzej1405 » 27 mar 2013, o 16:04

By uczynić zadość zapisowi Regulaminu Grand Prix Seniorów PTT w punkcie II 6 c ("pary mogą startować w kategoriach młodszych lecz w jednym rodzaju GPS PTT mogą startować tylko raz") informuję, że para Andrzej Oruba - Beata LIchocka będzie rywalizowała w GPPS, w edycji 2013, w kategorii Senior III, ponieważ ta właśnie kategoria jest dla nas właściwa z racji zapisów metrykalnych. Nie zmienia to faktu, że w miarę możliwości organizacyjnych i wydolności fizycznej będziemy starali się startować również w kategoriach młodszych (skoro już jedziemy przez pół - albo więcej - Polski). Z racji posiadanej wyższej niż D klasy niedostępne są dla nas rozgrywki w 4 tańcach. W związku z tym wszystkie koleżanki i kolegów proszę o zrozumienie w tej, być może drażliwej kwestii. Reasumując, nie jest naszym zamiarem zabieranie nikomu punktów w rankingu ani wprowadzanie zamieszania w punktacji, a jedynie skorzystanie z wyjazdu w sposób możliwie optymalny dla zdobywania doświadczeń w faktycznej rywalizacji na parkiecie.
Wszyscy (tancerze i organizatorzy) zbieramy doświadczenia oraz interpretacje zapisów regulaminowych. Krakowski turniej GPPS był tego przykładem. Być może przytoczony wyżej zapis regulaminowy nie jest do końca sprawiedliwy (w MP można startować wielokrotnie i liczy się wynik lepszy) ale na dziś taki jest.
Pozdrawiam, Andrzej

[przeniosłem - admin]
andrzej1405
Hobby brąz
Hobby brąz

Re: Para Andrzej Oruba-Beata Lichocka - w GPPS w kat. Senior

Postprzez danzbig » 28 mar 2013, o 10:48

Co do udziału w dwóch kategoriach wiekowych w Grand Prix powinien chyba wypowiedzieć się Pan Grzegorz Gargula - ale ja mam pomysł jak zwiększyć liczbę przez Was tańczonych tańców, aby opłacało się jechać przez pół Polski :) - tańce latynoamerykańskie w których przecież już macie klasę A. W senior III na razie jest nas jeszcze mało.
Pozdrowienia świąteczne - miło Was ponownie widzieć na parkiecie.
Zbyszek D.
danzbig
Hobby złoto
Hobby złoto

Re: Para Andrzej Oruba-Beata Lichocka - w GPPS w kat. Senior

Postprzez krajanki » 28 mar 2013, o 22:59

Przy ich kondycji ja bym jeszcze do Senior I ich wrzucił. A co ??? :)
Jarek Kraiński - JANTAR Elbląg
krajanki
Hobby złoto
Hobby złoto

Powrót do Fakty