Przepisy PTT

Rozmawiamy tutaj o bieżących zmianach i planach dotyczących ruchu senior i hobby.

Przepisy PTT

Postprzez Joana » 23 sty 2016, o 13:49

Mając chwilę czasu poczytałam sobie o nowych przepisach PTT odnośnie Seniorów.
I zdziwienie..... :shock: :shock: :shock:
Grupy wiekowe inne
Ilość miejsc PREMIUM do przejścia klasę wyżej PORAŻAJĄCA! z naszą częstotliwością udziału w turniejach chyba nigdy wyżej nie przejdziemy ;)
Tańczyliśmy do tej pory w E klasie, z przyczyn zdrowotnych i rodzinnych niestety mamy przerwę w tańcu - trudno powiedzieć ile ona potrwa :(
No i teraz czytając przepisy - załamka. Repertuar taneczny w E basicowy - czy jest sens cofać się i przerabiać choreografie na prostsze, skoro tyle poświęcilismy żeby je wytrenować?!
A co ze strojami? też mamy zmieniać - rzucić w kąt uszyte kiecki z kamyczkami , szyć nowe bez świecidełek?????
Jak dla mnie PORAŻKA....
Joana
Hobby brąz
Hobby brąz

Re: Przepisy PTT

Postprzez KChudz » 23 sty 2016, o 15:36

Joana napisał(a):Mając chwilę czasu poczytałam sobie o nowych przepisach PTT odnośnie Seniorów.
I zdziwienie..... :shock: :shock: :shock:
Grupy wiekowe inne
Ilość miejsc PREMIUM do przejścia klasę wyżej PORAŻAJĄCA! z naszą częstotliwością udziału w turniejach chyba nigdy wyżej nie przejdziemy ;)
Tańczyliśmy do tej pory w E klasie, z przyczyn zdrowotnych i rodzinnych niestety mamy przerwę w tańcu - trudno powiedzieć ile ona potrwa :(
No i teraz czytając przepisy - załamka. Repertuar taneczny w E basicowy - czy jest sens cofać się i przerabiać choreografie na prostsze, skoro tyle poświęcilismy żeby je wytrenować?!
A co ze strojami? też mamy zmieniać - rzucić w kąt uszyte kiecki z kamyczkami , szyć nowe bez świecidełek?????
Jak dla mnie PORAŻKA....

Po odpowiedzi zapraszam na forum seniorów PTT https://pttsenior.fora.pl/
Nie jest tak źle jak to opisujesz ;)
Krzysztof Chudziński z partnerką (żoną) Ewą - Aksel Rzeszów - Senior III E.
członek Komisji ds. Seniorów PTT
KChudz
Hobby złoto
Hobby złoto

Postprzez Joana » 23 sty 2016, o 21:06

Do tej pory korzystałam z tego forum.
Nie wiem czy będę tańczyć w PTT, więc w tamtym forum na razie nie będę się rejestrowała.
Joana
Hobby brąz
Hobby brąz

Postprzez Arturro » 9 lut 2016, o 18:38

A jak się mają nowe przepisy do formuły Otwartych turnieji?
Np my teraz tańczymy w Senior 1 ( po staremu jeszcze 2 lata w dorośli 2) w FTS jest chyba tak jak było po staremu więc tam naszych turnieji i tak praktycznie nie było.
Jak np ma się zmiana repertuaru do otwartej formuły?
Jako że jest początek roku a mamy ograniczony czas na wyjazdy chcemy po planować nasze wyjazdy w miarę możliwości
Artur i Agnieszka Dąbek - Szkoła tańca WIR - Dorośli 2
Arturro
Hobby srebro
Hobby srebro

Powrót do Plany i rozwój ruchu