Polskie Towarzystwo Taneczne informacje

Ten dział służy wymianie informacji nt. wydarzeń w regionie.

Re: Polskie Towarzystwo Taneczne informacje

Postprzez grg » 22 sty 2015, o 01:22

Witam,

1. Tak komisja d/s Seniorów PTT powinna firmować "te" zmiany jak to określił admin a nie czekać na zaproszenie do pracy.

Komisja nie czeka na zaproszenie do pracy, ale na niezbędne informacje, które pozwalają sensownie działać. Przez pięć lat, odkąd pracuję nad problematyką ruchu seniorów i właściwie do października zeszłego roku, nie było problemu z przepływem informacji, jak i współpracą między komisjami. Ostatnie miesiące, to zero informacji, a upomnienia i monity nie skutkowały. A działo się bardzo dużo w ogóle, sprawy ruchu też są pochodnymi pewnych rozstrzygnięć. Dlaczego tak się zaczęło dziać w stosunku do Komisji?

2. Sprawa Mistrzostw Polski, tak jak wyżej jeżeli nie ma odpowiedzi na maila, to trzeba wziąć telefon i szukać odpowiedzi.

To też zrobię, ale wartość odpowiedzi pisanej jest jednak inna i nie grozi przekłamaniami.

Sprawa strony www - telefon działa też w drugą stronę, warto może jednak skorzystać z niego w sprawach merytorycznych, zanim się przedstawi publicznie efekt.

Pozdrawiam

Grzegorz Gargula
grg
Moderator
Moderator

Postprzez Wiola » 22 sty 2015, o 11:02

:-bd Dla Pana Panie Grzegorzu!
:-bd Dla Dareczka! Wie co pisze!
Wioletta Przybyszewska KS Rapsodia Gorzów Wlkp. SENIOR II
Wiola
Hobby gwiazda
Hobby gwiazda

Postprzez mod » 22 sty 2015, o 15:41

Darku !
Czy możesz rozwinąć ten zapis :
Senior 1 (powyżej 35) – ST 1980 i starsi

Senior 2 (powyżej 45) – ST 1970 i starsi

Senior 3 (powyżej 55) – ST 1960 i starsi

Senior 4 (powyżej 65) – ST 1950 i starsi

Przepisy , które obowiązują nadal , gdyż nowych jeszcze niczyje oczy , poza wybranymi nie dojrzały mowią co innego odnośnie wieku .

A jeśli zapis jest prawidłowy to znaczy że " Nowe wraca "
Leszek Kusiak
mod
Moderator
Moderator

Postprzez maciek » 23 sty 2015, o 07:46

Cześć Darku.
Tu cwiek. Nie możesz tak szybko zmieniać przepisów, przedziałów wiekowych. Przecież piszesz do seniorów. My tak szybko nie ogarniemy tego
Raz jesteś w senior 1, za chwilę w senior 2 potem na Mp znowu senior 1. Powoli.;-).
Przecież masz tyle lat co ja!!!' A tak na poważnie - chcecie nas? To traktujcie nas serio. Jest komisja i jest Grzegorz. To naprawdę nie jest obciach skorzystać z Jego wiedzy. Jak wybitne osobistości z Ptt biorą się za seniorów to gdzie ruch to buch. Jest ten rzecznik u ciebie? Jeżeli komuś hasło senior kojarzy się z domem starców i zusem to lepiej niech nie miesza.
maciek
Hobby srebro
Hobby srebro

Postprzez Wiola » 23 sty 2015, o 11:19

Maciek to "umi" :-bd
Wioletta Przybyszewska KS Rapsodia Gorzów Wlkp. SENIOR II
Wiola
Hobby gwiazda
Hobby gwiazda

Postprzez admin » 23 sty 2015, o 11:54

Był taki czas, że tak właśnie się czuliśmy częściej - pamiętacie?
Seniorzy na dostawkę.
Później wywalczyliśmy sobie, zresztą własną robotą, a nie krzykiem, inne spojrzenie na cały ruch, nowe przepisy.
Jednak np. wielu trenerów - i to poniekąd rozumiem - nadal nie ma pojęcia o naszej rzeczywistości, o podziałach wiekowych, kategoriach i klasach. Odczuwa się to przy każdym (prawie) turnieju, kiedy robione są na szybko poprawki do programów w efekcie uświadamiania przez planujących starty Seniorów.
Jednym z wyjątków np. jest Krzysztof i jego turnieje.
Sami o tym tutaj na forum pisaliście.
Nie omieszkam i tutaj mu za to podejście do nas podziękować.
Dobrze. Trenerzy mają amatorów na głowie, całą zgraję i paru raptem seniorów, mają opóźniony zapłon w zabieraniu się za nasze przepisy.
Jednak gdy taką amatorszczyznę widzę na powrót, i to w samej centrali, to wszystko staje się tak jasne i oczywiste, że już żadnych wyjaśnień nie trzeba.
Gdy robotę całą prowadził Grzegorz, był konkret.
Zarzucicie mi, że opinia moja wynika z faktu bliskiej współpracy - dobrze, ale właśnie dlatego wiem co piszę.
Teraz, gdy z "jakichś" przyczyn wprowadza się NOWE, znów trzeba pilnować co z nami robią.

Napisałem mam nadzieję spokojnie i bez emocji - chcę tylko zwrócić Waszą uwagę, podnieść poziom czujności.

I faktycznie moim zdaniem trzeba ten wątek wynieść już z regionalnego - bo zdążył obrosnąć.
Obserwuję i coś zadecydujemy.
admin
Site Admin
Site Admin

Postprzez mod » 23 sty 2015, o 15:26

To wszystko przypomina sytuację gdy Król zabłądził w lesie i od pewnej śmierci glodowej uratowal Go drwal częstując pieczonymi ziemniakami.
Potem jak wszyscy pamietają - wdzięczny i zachwycony król wziął drwala ze soba do pałacu.
I co było dalej.
Ano przeżarte i przepite towarzystwo razem z miłościwie panującym już nie gustowało w pieczonych ziemniakach.
I teraz zmieniamy zakończenie, przestroga.
Niech każdy panujący wie iż podczas kolejnej wesołej zabawy w polowanie może znowu zabłądzić w lesie i tym razem drwal nie będzie dbał o majestat, tylko zasadzi miłościwie panującemu miast ziemniaczków kopa w dupę / oburzonym przypominam iż słowo to już używa się w pisanej, literackiej polszczyźnie /
Leszek Kusiak
mod
Moderator
Moderator

Postprzez DariuszDragan » 26 sty 2015, o 10:13

Dzień dobry.
Szanowni Państwo.

Witam serdecznie po trzy dniowej przerwie i od razu odpowiadam na nie do końca wyjaśnione przez szefa komisji d/s Seniorów Polskiego Towarzystwa Tanecznego G. Gargulę pytanie: MIstrzostwa Polski PTT w roku 2015 będą odbywały się wg. obowiązujących przepisów (opracowanych nota bene przez Grzegorza) "Zasady współzawodnictwa w grupach Hobby i Seniorów".

Pozdrawiam.
Dariusz Dragan
DariuszDragan
Hobby brąz
Hobby brąz

Postprzez mod » 26 sty 2015, o 11:02

Witam!
W tekście : (opracowanych nota bene przez Grzegorza) brakuje mi jeszcze dopisku - " i chwała Mu za to " i byłoby ok .

W dalszym ciągu nie ma określone co to znaczy " Odbędą się w nowej formule " - wiele osób o to pyta
Leszek Kusiak
mod
Moderator
Moderator

Postprzez grg » 26 sty 2015, o 12:47

Witam,

dzięki za potwierdzenie, natomiast jak już wspominałem, czekam na dokumenty od Komisji ds. Mistrzostw Polski PTT, aby być w pełni wiarygodnym. W miarę ich otrzymywania będę publikował dalsze informacje.

Pozdrawiam

Grzegorz Gargula
grg
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Małopolska